Bayilik başvurusu : 0 506 093 02 02

Bayilik Konseptimiz

Dekorun önemi

Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak bizler sizlere bir iş kapısı sağlamak adına yola çıktık. İmalatçı – bayi – müşteri üçgenindeki verimliliği en üst aşamaya getirebilmek adına her geçen gün yeni araştırmalar yapmakta ve bunu da kalitemize yansıtmaya çalışıyoruz. Bayilerimiz uzun ve zorlu bir sürece başlarken elbette maddi zorluklara göğüs germek zorunda kalıyorlar. Bu zorluklara bir nebze olsun nefes olabilmek adına uygun fiyatlı kurulum paketleri oluşturmanın yanı sıra, dekorumuzu da bayimizin düşük harcama ile yüksek etkiyi almasını istedik. Dekora bütçe ayırabilmek önemli. Çünkü müşterinin gördüğü alandır ve etki bırakması istenir. Gıda hakkında fikir verir. Eğer bütçenizi zorlayıp dekor konusuna önem verirseniz kazanırsınız.

Dekorumuz nasıl?

Aşağıda fotoğraflarını da gördüğünüz gibi kırmızı ağırlıklı bir ton belirledik. Kırmızının insanlar üzerindeki rahatlatıcı etkisi ile hem müşteri mutlu, hem de bayiler şıkır şıkır bir ortama kavuşuyor.  Duvarlarda kısmi taş olabilir.  Masalar da fotoğraflarda görüldüğü gibi kırmızı beyaz tonlarda.

Bu dekoru uygulamak zorunda mıyız?

Tavsiyemiz bütçeniz dahilinde uygulamanız. Ancak iş kurma aşamalarındaki zorluklar ve masrafları göz önüne alırsak bu konuda dekoru bu şekilde zorunlu tutmuyoruz.  Ancak mekanın temiz, boyalı ve zeminin düzgün olması şartımız vardır.  İçerde bir mutfak ve lavabo bulunması önemlidir.