Hakkımızda

Taşkale

Taşkale

Hakkımızda

16 yıldır Çiğ Köfte sektöründe lezzetin göz bebeği haline gelen Adıyaman Taşkale Çiğköfte taze ürünleri ile müşteri memnuniyetine önem veriyor. Farkımız taze, bulyonsuz, el değmeden kaliteli güvenilir satıştır. Türk damak zevkinin en çok rağbet gören yemeklerinden olan çiğköfte, aynı zamanda B1 vitamini içeren bir protein deposudur. Bizler Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak sağlık açısından büyük faydalarının olduğu çiğköftenin üretimi ve satışı konusunda 16 yıldır sizlere lezzetle buluşturmaktayız. Deneyimli çiğköfte ustalarının tabiri caiz ise elinden çıkan formülümüz ve el değmeden makine ile üretim yaptığımız bu şahane lezzeti sizlerle şubelerimizde sunuyoruz.

Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak markalaşma yolunda ilerlediğimiz bu sektörde asıl amacımız insan kazanmak ve lezzetiyle meşhur çiğköftenin asırlar boyu orijinalliğini kaybetmeden yaşatmaktır. Üretime hazırlık aşamasından satış aşamasına kadar hijyen kurallarına uygun olarak imalat işlemi sağlamakta ve satış aşamasında da sizlere taze satış için bir ağ ile dağıtım yapmaktayız.

Çok sayıda şubemize tek bir imalat noktasından dağıtım yaparak her yerde aynı tat aynı lezzet anlayışını benimsiyoruz. Hazırladığımız çiğ köftede özel bulgur, kırmızı biber, kimyon, nar ekşisi, maydanoz, ceviz, nane, sarımsak ve daha birçok faydalı besine yer veriyoruz. Bizlere özel olan ve orijinalliğinden şaşmadan hazırladığımız ürünümüz enerji ve vitamin deposu olması nedeni ile besleyici değeri oldukça yüksektir.

Firmamızın kalite anlayışı tamamıyla müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan ve bu nedenle yıllardır sürdürdüğümüz kalite anlayışımızı daha yükseğe taşımak amacı ile sektörün tüm gelişmelerine ayak uyduruyoruz. Yaptığımız işin önemini ve lezzetin her zaman aynı olması gerektiğinin farkında olarak gerek çalışma sistemimizi, gerekse ürün içeriğimizi her zaman daim tutmaya özen gösteriyoruz. Bizlerle çalışan personellerin eğitim, hijyen ve kalite stantlarına duyarlı olmalarına dikkat ediyoruz. Dünyanın hayran olduğu bu lezzetin sizlerle buluşmasına vesile olurken, firmamız Adıyaman Taşkale Çiğköfte Türkiye genelinde çiğköfte sektöründe başarılı bir marka haline gelmeyi amaçlamaktadır. Sektörün önemli isimlerinden biri olabilmek için standartlara uyum sağlarken, aynı zamanda teknolojik gelişmelere, çağın getirilerine ve elbette ki damak zevkindeki önemli doneleri her zaman değerlendiriyoruz.

Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak, doğru üretim şeklimiz ile ürünlerimizin Türkiye de bilinirliği için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizlere karşı olan özel ilginiz ve ürünlerimize karşı olan beğeniniz sebebi ile tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Yaptığımız işin her zaman daha iyisi için çalışırken, bu geleneksel yemeğin asırlar boyunca orijinal hali ile korunması yönünde üstlenmiş olduğumuz önemli görevi yerine getirmeye çalışacağız. Amacımız ve hizmet anlayışımız ile bizlerin büyüme isteği sizlere daha kolay lezzetli çiğköfte hizmeti sağlayabilmek amacı içermektedir.

Image
Image

Farklı Bir Renk

En Güzel Acı

Adıyaman Taşkale Çiğköfte, sektörde yenilik arayanların, hep aynı tatlardan bıkmış damakların aradığı lezzet. Acılı, acısız ve az acılı çiğ köftesi ile yediden yetmişe herkes için bir lezzet olan Adıyaman Taşkale çiğköfte markası, Türkiye genelinde hem çiğköfte severleri memnun ediyor

Bayilik Formu

Bayimiz Olun

Şimdi Ara 0 850 302 90 02
Image