imalat & Sevkiyat

imalat & Sevkiyat

imalat & Sevkiyat

İmalat nasıl yapılıyor?

İstanbul’da kurulu imalathanemizde son derece ciddiyet içerisinde, büyük bir titizlikle üretim yapmaktayız. Üretimhanemiz, ISO 9001 Kalite ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasına sahiptir ve bu sertifikalara uygun şekilde üretim yapmaktadır.  Bunun yanısıra imalatımız Helal Gıda sertifikasına sahiptir ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca belirtilmiş kriterlere uyulmaktadır.  Ayrıca imalatımız sürekli olarak denetime açık ve hazır bir şekilde üretimine devam etmektedir. Ayrıca ürünlerimiz günlük olarak üretilir.

Ürünlerimizi nasıl paketliyoruz?

Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak ürünlerimizin sevkiyat aşamasına dikkat etmek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.  Ürünlerimizi vakumlu paketlere koyuyor ve havasını alarak ambalajlıyoruz. Hava ile temas etmeyen ürünler bozulma sürecine çok uzun sürede girerler.  Böylece ürünler hangi mesafeye giderse gitsin herhangi bir bozulma meydana gelmez.  10 Kg, 5 Kg veya duruma göre 1 Kg lik vakumlu paketler ürünlerimizin temel ambalajını oluşturur.

Çiğköfte dışındaki acısos, lavaş gibi ürünleri de bozulma süreçleri en uzun olacak şekilde vakumlu veya vakumsuz olarak paketlemekteyiz.

Sevkiyatımız nasıl yapılıyor?

Sevkiyat birkaç farklı yolla yapılmaktadır. İstanbul içinde kendi araçlarımızla, sabah saatlerinde dağıtıma çıkmaktayız. İstanbul dışında ise bayimizin durumuna göre, otogar veya kargo ödemeli olarak göndermekteyiz.  İstanbul dışında yeterli bayi sayısına ulaştığımız bölgelerde ise yine kendi araçlarımızla dağıtım planlamaktayız.